اجاره لیزر موهای زائد

رایج ترین مسئله رشد کسب و کار که صاحبان کلینیک‌های زیبایی با آن روبرو هستند، کمبود بودجه برای خرید دستگاه‌های برتر است. سیستم اجاره درماتک با اجازه دادن به مالکان برای اجاره برترین دستگاه‌های لیزر کشور با هزینه ماهانه کم، هزینه رشد مشاغل را کاهش می‌دهد.

رنت تخصصی انواع دستگاه لیزر سه طول موج

نحوه‌ی کار به شرح زیر است:

شما در یک شرایط ایده آل، با یک مشاور شرکت درماتک (چه تلفنی و چه حضوری) ارتباط برقرار کنید. شما در مورد انواع دستگاه‌های لیزر موجود، قیمت گذاری و برنامه های خود برای رشد کسب وکار بحث خواهید کرد. سپس، ما پیشنهادی از جمله هزینه‌ی روزانه، هفتگی و ماهیانه، به شما ارائه خواهیم داد.

در این پیشنهاد ، مشاهده خواهید کرد که محصولات و خدمات زیر گنجانده شده است:

  • تحویل و نصب توسط تیم خدمات ما تکمیل می شود.
  • آموزش کامل توسط متخصصین ما ارائه می شود.

به کسب اطلاعات بیشتر علاقه دارید؟ کافی است همین الان تماس بگیرید: ۰۹۱۲۹۵۱۷۱۲۲

اگر قصد خرید دستگاه لیزر کندلا ، سوپرانو ، پلاتینیوم، الکس دایود، تیتانیوم یا هر وسیله دیگری برای یک کلینیک زیبایی یا مطب زیبایی را دارید، عاقلانه است که اجاره را در نظر بگیرید. در این مقاله به مزایای آشکار اجاره‌ی دستگاه لیزر و عدم پرداخت مقدار زیادی پول از قبل و یا دریافت وام بانکی پرداخته نخواهد شد، زیرا اهمیت تجاری اجاره‌ی انواع تجهیزات زیبایی بسیار فراتر از صرفاً مالی است.

آرامش خاطر

با سرویس دهی و پشتیبانی فنی – که توسط یک تیم فنی و اپتیک و لیزر درماتک تسهیل می شود – شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در هر زمان خرابی دستگاه لیزر مورد نظر حداقل خواهد بود

فرصت های رشد

برای رشد شغلی خود در هفته به چند مشتری نیاز دارید؟ اجاره، با هزینه قابل پیش بینی هفتگی، به این معنی است که شما می توانید فرمولی برای رشد کلینیک یا سالن خود بسازید. شما می توانید هزینه هر دوره درمان – از جمله حقوق پرسنل، اجاره ملک، اجاره تجهیزات و غیره – را درک کنید. این رویکردِ فرمولی، برای رشد تجارت، محبوبیت فوق العاده ای در بین مشتریان ما داشته و یکی از دلایل اصلی تبدیل خرید دستگاه لیزر به اجاره دستگاه لیزر است

مقیاس پذیری

ما از این اصطلاح برای توصیف گزینه های مشتریان خود در مورد تجهیزات استفاده می کنیم. به عنوان مثال ، مشتری می تواند مقیاس کاری خود را انتخاب کند بدون آنکه به معنای سنتی رشد کند. این مثال را در نظر بگیرید:

“کلینیک A” با خرید یک دستگاه لیزر موهای زائد شروع می‌کند و می تواند درمان ها را در مدت ۳۰ دقیقه کامل کند. صاحب کلینیک از رزرو کامل دستگاه خوشحال است ، اما به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارد که با افزودن یک اتاق درمان اضافی و تعهد به اجاره نامه ای که به دنبال دارد، کار خود را گسترش دهد. در عوض ، صاحب کلینیک دیگری با درماتک تماس گرفته و دستگاه لیزر را بدون تمدید مدت، اجاره‌ی به روز می‌کند. اکنون، درمان ها می توانند در مدت زمان ۱۵ دقیقه به پایان برسند، در حالی که افزایش هزینه ها به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

برنامه اجاره لیزر موهای زائد

اجاره دستگاه لیزر در ایران ( تهران، شیراز، اصفهان، رشت، مشهد، یزد، کرمان، تبریز و …) بسته به بازار و دستگاه انتخابی بین یک میلیون تا چهار میلیون تومان در روز است. بنابراین بیایید نگاهی به مزایا و معایب و چرایی انتخاب اجاره‌ی دستگاه لیزر بیندازیم.

بیایید نگاهی دقیق بیندازیم؛

هنگام تصمیم‌گیری اقتصادی در مورد خرید دستگاه لیزر یا اجاره‌ی دستگاه لیزر، مهم است که اهداف خود را بدانید. به عنوان مثال اگر شما در حال حاضر مسئول یک مطب یا کلینیک زیبایی هستید و مشتریانی دارید که درخواست رفع موهای زائد می‌کنند – با در نظر گرفتن اینکه خطر از دست دادن آنها به یک رقیب را در منطقه‌ی خود داشته باشد – ممکن است نیاز داشته باشید یک دستگاه لیزر را به مدت یک یا دو روز برای سرویس دهی به مراجعین خود در نظر بگیرید. اگر فقط تعداد کمی مشتری داشته باشید و هدف شما ایجاد یک مرکز بزرگ لیزر موهای زائد نباشد، اجاره‌ی دستگاه لیزر ریسک سرمایه گذاری اولیه را محدود می کند و می‌توانید یک کسب و کار عالی را آغاز نمایید.

یکی از چالش‌هایی که باید هنگام اجاره لیزر به خاطر بسپارید، زمان‌بندی است. شما باید برای همه مشتریان خود برنامه‌ریزی کنید تا به در دسترس بودن دستگاه لیزر شما اطمینان کنند.

اگر متوجه شدید که بیش از چند روزی که لیزر اجاره می‌کنید، مراجعه کننده برای لیزر موهای دارید، منطقی است که در خرید دستگاه سرمایه‌گذاری کنید.

اگرچه فناوری دستگاه‌های لیزر از نظر کارکرد ساده و رابط کاربرپسند، در حال پیشرفت است، این پیشرفت‌ها غالباً افزایشی است و فن‌آوری‌های درمان اساسی از سال‌ها قبل و در بسیاری از موارد حتی دهه‌ها وجود داشته است.

هنگام اجاره لیزر، هزینه تعمیر و نگهداری در نظر گرفته شده است و شرکت اجاره کننده ملزم به تعمیر لیزر است، اما خرابی برای مشتریان شما ناخوشایند است و باید بعد از تعیین وقت مشتری در یک یا دو روز انتظار لیزر، این اتفاق بیفتد، این هم برای شما و هم برای مراجعین بسیار ناامید کننده خواهد بود. بعلاوه، لیزرهای اجاره شده به دلیل حمل و نقل بیش از حد، فرسودگی و استفاده‌ی چندین اپراتور، بیشتر در معرض خرابی هستند. تیم اپتیک و لیزر شرکت درماتک، به صورت روزانه تمامی دستگاه‌های لیزر مجموعه را سرویس و به روز رسانی می‌کنند، به همین خاطر تمامی دستگاه‌های لیزر اجاره‌ای شرکت درماتک همواره در پرقدرت ترین و با کیفیت ترین شرایط ممکن قرار دارند.

اما، بهترین دلیل خرید به جای اجاره لیزر، صرفاً به این دلیل است که درآمد شما به میزان قابل توجهی بیشتر خواهد شد. جهت خرید دستگاه لیزر می‌توانید از مشاوره تخصصی و رایگان ما استفاده نمایید؛ می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۹۵۱۷۱۲۲ و ۰۹۱۲۹۵۱۷۱۱۲ جهت مشاوره‌ی رنت و اجاره دستگاه لیزر و همچنین خرید دستگاه لیزر، تماس بگیرید.

شرکت درماتک یک برنامه اجاره لیزر دارد که قبلاً هرگز دیده نشده است. ما یکی از برترین شرکت های اجاره لیزر پزشکی هستیم که به شما امکان دسترسی به یکی از بزرگترین موجودی‌ها و نرخ‌های رقابتی را می‌دهد. دستگاه‌های لیزر موهای زائد را امروز از برندهای برجسته‌ی دنیا با شرایط انعطاف‌پذیر اجاره کنید. لیزرهای کاملاً جدیدی برای از بین بردن موهای زائد.

رنت تخصصی دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس تیتانیوم

اجاره لیزر موهای زائد

درماتک موجودی بزرگی از آخرین فن‌آوری‌های تجهیزات لیزر موهای زائد را ارائه می‌دهد. چه به دنبال لیزر دایود باشید یا سه طول موج تلفیقی، درماتک می‌تواند بهترین گزینه‌ها را برای شما فراهم کند. شرایط اجاره‌های موجود برای تطبیق با نیازهای مختلف و زمینه های مالی تهیه شده است تا اطمینان حاصل کنید که بهترین اجاره لیزر موهای زائد خود را دریافت می‌کنید. کارشناسان ما درخواست شما را برای لیزر اجاره‌ای با توجه به نیاز، سابقه مالی و اعتبار شما بررسی می کنند، خواه اجاره کوتاه مدت یا بلند مدت داشته باشید. شرایط و ضوابط اجاره لیزر موهای زائد انعطاف پذیر ما به شما امکان می دهد قرارداد خود را در هر مرحله از فعالیت تغییر دهید، مانند تبدیل اجاره به مالکیت یا تعویض دستگاه برای جایگزینی کاملاً جدید.

ما گزینه های اجاره لیزر موهای زائد را به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و یا سالانه ارائه می دهیم. آیا به دنبال گزینه های مقرون به صرفه هستید؟ ما از شما به صورت کامل پشتیبانی می‌کنیم. امروز با ما صحبت کنید تا هنگام اجاره لیزرهای زیبایی، بهترین شرایط را دریافت کنید.

امروز با شماره  ۰۹۱۲۹۵۱۷۱۲۲ و ۰۹۱۲۹۵۱۷۱۱۲ با درماتک تماس بگیرید. ما اینجاییم تا کمک کنیم!

تعمیر دستگاه لیزر در تهران ، تعمیر دستگاه لیزر در اصفهان ، تعمیر دستگاه لیزر در شیراز ، تعمیر دستگاه لیزر، تعمیر کیوسوئیچ ، تعمیر کیوسوئیچ در تهران ، تعمیر هندپیس لیزر ، تعمیر لیزر پلاتینیوم ، تعمیر لیزر الکس دایود ، تعمیر آی پی ال اس اچ آر ، تعمیر IPL ، تعمیر SHR ، تعویض فلش لامپ کیوسوئیچ، تعویض فلش لامپ کندلا ، تعویض فلش لامپ سایناشور ، تعمیر کولینگ لیزر ، تعمیر منبع تغذیه لیزر ، تعویض سورس لیزر ، تعویض دایودبار، هندپیس لیزر چیست، قیمت هندپیس لیزر، عکس لیزر رولی، عکس دستگاه لیزر رولی، دستگاه لیزر پرایم لیز، دستگاه لیزر primelase نی نی سایت، لیزر با دستگاه تیتانیوم، لیزر با دستگاه تیتانیوم ۲۰۲۱، دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱ نی نی سایت، کدام دستگاه لیزر بهتره نی نی سایت، تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم، عکس دستگاه لیزر پلاتینیوم، دستگاه لیزر پلاتینیوم بهتر است یا کندلا، دستگاه لیزر آیس پلاتینا پلاس، دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم، دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم ساخت کجاست، آموزش کار با دستگاه لیزر پلاتینیوم، قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۲۰، قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت پلاتینیوم، دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه، تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم، قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم، قیمت دستگاه لیزر دایود پلاتینیوم، عکس دستگاه پلاتینیوم پلاس، دستگاه لیزر تیتانیوم بهتر است یا پلاتینیوم، لیزر با دستگاه تیتانیوم، قیمت لیزر تیتانیوم، قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱، دستگاه لیزر تیتانیوم ساخت کجاست، مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم، لیزر با دستگاه تیتانیوم ۲۰۲۱، قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۰، دستگاه لیزر تیتانیوم نی نی سایت، دستگاه لیزر مدیا استار، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد ۲۰۲۰، بهترین دستگاه لیزر برای پوست سبزه، دستگاه لیزر برای پوست برنزه، بهترین دستگاه لیزر برای پوست گندمی، رنگ پوست و لیزر، قیمت دستگاه لیزر روشن کننده پوست، لیزر روشن کننده واژن، دستگاه لیزر الکساندر نانو، لیزر با دستگاه الکساندرایت، دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۲۰، فرق دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت، لیزر دایود چیست، دستگاه لیزر اسموت کول، قیمت هندپیس لیزر دایود، خرید هندپیس لیزر دایود، هندپیس لیزر در ساری، تعویض لیزر بار یا سورس لیزر هندپیس دستگاه لیزر موی زائد دایود، دستگاه لیزر اسکار، سلفون روی لیزر، سری شخصی دستگاه لیزر، قیمت سری یکبار مصرف دستگاه لیزر، تفاوت دستگاه لیزر سایناشور و کندلا، قیمت سری دستگاه لیزر کندلا، قیمت سری یکبار مصرف دستگاه لیزر، ضدعفونی دستگاه لیزر، هندپیس لیزر کندلا، شبه لیزر چیست، دستگاه شبه لیزر چیست، انواع دستگاه لیزر الکساندرایت، انواع دستگاه لیزر الکساندرایت دکا، لیزر الکس دکا در کرج، لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۲۰ در کرج، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد ۲۰۲۱، کدام دستگاه لیزر بهتر است، بهترین دستگاه لیزر بدون درد، چگونه درد لیزر را کم کنیم، پماد برای کاهش درد لیزر، تفاوت لیزر شاتی با رولی، عکس دستگاه لیزر رولی، فیلم لیزر رولی

متخصصان مجموعه‌ی درماتک تمامی موارد فنی را مد نظر قرار داده و متناسب با نیاز و بودجه‌ی شما  بهترین انتخاب را پیش رویتان قرار خواهند داد
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]