Scroll Top Home Phone

درباره ما

مجموعه‌ی درماتک در سال 1397 تأسیس گردید؛ مرکزی تخصصی در  زمینه تجهیزات کلینیکال زیبایی، که با همراهی تیمی متخصص و حرفه‌ای، جامع‌ترین خدمات فنی و مهندسی را در سراسر ایران به پزشکان و متخصصان گرامی عرضه می‌دارد. درماتک در زمینه‌ی خرید، فروش، اجاره، تعمیر و نگهداری انواع لیزرهای زیبایی و دستگاه‌های هایفوتراپی و همچنین آموزش بالینی تخصص دارد.

 

مجموعه‌ی ما کار خود را با تعهدی استوار به ارائه خدمات عالی به مشتریان، با حفظ ایمنی و کیفیت عملیاتی بالای تجهیزات خود انجام می‌دهد. ما رضایت‌مندی پزشکان را در هر یک از مراحل خرید، فروش، اجاره و تعمیر لیزرهای زیبایی و دستگاه‌های هایفوتراپی تضمین می‌کنیم. همکاری ما با مشاوره‌ی رایگان و مقایسه‌ی مزایا و معایب انتخاب‌های پیش رو آغاز می‌گردد. ما به دنبال ایجاد یک رابطه‌ی بلندمدت و قابل اطمینان با مشتریانمان هستیم.

 

درماتک در زمینه‌ی خرید، فروش، اجاره و تعمیرات لیزرهای زیبایی کیلینیکال و دستگاه‌های هایفوتراپی فعالیت دارد و مخاطبین آن فروشندگان و پزشکان مجرب حوزه‌ی زیبایی هستند. تمامی تجهیزات در این مجموعه، تحت ارزیابی و آزمایش‌های دقیق قرار می‌گیرند و مطابق با مشخصات سازنده بررسی و قبل از فروش، مجددا کنترل کیفی می‌شوند. با استفاده از متخصصین توانمند و ابزارهای اندازه‌گیری دقیق در تمام زمینه‌های تجهیزات زیبایی، تضمین می‌کنیم که مشتریان بهترین تجهیزات موجود در بازار را دریافت می‌کنند.

 

ما به دلیل داشتن با کیفیت‌ترین تجهیزات، فرهنگ صداقت و خدمات استثنایی به مشتریان، شهرت پیدا کرده‌ایم. مشتریان از سراسر کشور از واحد فنی ما بازدید و از صداقت و عینیتی که به آنها ارائه می‌شود قدردانی می‌کنند. امیدواریم فرصت همکاری با شما را داشته باشیم. مطمئن هستیم که شما از محصولات پیشرفته و خدمات پس از فروش بی نظیر ما استقبال خواهید کرد.