Scroll Top Home Phone
تعمیر دستگاه لیزر

تعمیر دستگاه لیزر مو‌های زائد – تهران 1402

گذری بر تعمیر دستگاه‌ لیزر و تکنولوژی آن

دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش‌ها برای رهایی از موهای زائد می‌باشد، این روش به اینگونه است که از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می‌کند. در این روش نور لیزر به صورت مستقیم، به فولیکول مو برخورد می‌کند و آن ها را تخریب می‌کند.

فولیکول شامل کیسه های کوچکی درون پوست است که مو در آن جا رشد می کند.لیزر با استفاده از گرما این کیسه های کوچک را نابود و یا تخریب میکند.

این تکنولوژی دستگاه‌های مختلفی دارد که مجموعه درماتک جدا از فروش و اجاره این دستگاه‌ها به مشتریان خود در زمینه تعمیرات آن ها میتواند به شما یاری برساند.در ادامه مطلب به تعمیرات دستگاه های مختلف میپردازیم.

تعمیر دستگاه لیزر الکس دایود

دستگاه لیزر الکس دایود

لیزر‌های دایود یکی از کارآمدترین منابع نوری ساخته شده تاکنون است. دستگاه لیزر الکس دایود با گسیل نمودن نور هدایت شده خود به سمت هدف که همان محل انبار شدن ملانین موجود در ریشه هر مو است و رنگدانه مورد‌نظر را بمباران و نهایتا متلاشی می‌کند.

به این مکانیسم فوتوترمولیز میگویند که مکانیسم گرم کردن آن تا نابود کردن مو پیش می‌رود مشکلات رایج این دستگاه که برای حل آن باید به متخصصان ما   مراجعه کنید عبارت است از روشن نشدن دایود یا ضعیف بودن و لرزش نور آن،روشن نشدن صفحه نمایش و دستگاه،نشتی آب،پایین نیامدن دمای آب،خاموش شدن هنگام کار و… است.

تعمیر دستگاه لیزر کیوسوییچ

دستگاه لیزر کیوسوییچ

قیمت دستگاه کیوسوییچ و تجهیزات آن بالا می باشد و در صورت خراب شدن علاوه بر تحمیل هزینه ها، باعث تعطیل شدن یک لاین تخصصی در مراکز درمانی و زیبایی می شود.

دستگاه لیزر کیوسوییچ در صورت خراب شدن هزینه های زیادی را به صاحبان مراکز زیبایی و درمانی تحمیل می کند و بهتر است عملکرد این دستگاه ها در زمان های مشخص، توسط متخصصین بازبینی شود تا از بروز حوادث و همچنین خرابی های دستگاه کیوسوییچ جلوگیری شود.

از بیشترین خرابی هایی که دستگاه کیوسوییچ دارد میتوان به روشن نشدن لیزر،خرابی نمایشگر آن،تشعیف کیفیت لامپ دستگاه،اختلالات در سیستم برقی آن اشاره کرد که معمولا به دلیل نفوذ رطوبت به دستگاه و یا خرابی پاور و… است.

تعمیر دستگاه لیزر تیتانیوم

تعمیر دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم و دیگر انواع مشابه آن به علت داشتن انرژی بالا برای انجام کار،  اصحلاک قطعات با منبع انرژی را بالا می‌برد؛ به همین دلیل برای قطعات طول عمر در نظر گرفته می‌شود که باید پس از گذشت آن مطابق با دستورالعمل دستگاه،قطعات تعویض شوند تا فشار زیادی به دستگاه وارد نشود.

اگر تعویض انجام نشود،علاوه بر هزینۀ قطعۀ مورد تعویض، ممکن است دستگاه به طور کلی از کار بیفتد و چه بسا هزینه‌ای سنگین‌تر را به شما متحمل کند. تعویض منظم و تعمیر تخصصی می‌تواند هزینه‌های مصرفی و طول عمر دستگاه را افزایش دهد.

سه قطعه اصلی در دستگاه‌ های لیزر، هندپیس،منبع لیزر و قسمت خنک کنندۀ دستگاه می‌باشد که برای هر قسمت نگه‌داری ویژه و مراقبت نیاز است. برای مثال قسمت هندپیس قطعه‌ای بسیار حساس بوده و نباید ضربه بخورد، زیرا ضربه موجب از کار افتادن قطعه می‌شود. منبع لیزر می‌تواند نوعی لامپ باشد که باید به موقع و با محصولی اصلی جایگزین شود. توجه کنید که محصولات تقلبی عمر دستگاه را کاهش می‌دهند.

تعمیر دستگاه لیزر کندلا

تعمیر دستگاه لیزر مو‌های زائد - تهران 1402

دستگاه لیزر کندلا یکی از بهترین لیزر‌های رفع موهای زائد پزشکی است. رایج ترین مشکلاتی که نیاز به تعمیر دستگاه لیزر کندلا را چند برابر می کند، مربوط به خرابی راد لیزر و برد پاور ‌می باشد. البته خرابی لامپ و تعویض آن هم از دیگر مشکلات دستگاه کندلا است.

دلیل خرابی این قطعات را می توانید در عوامل مختلفی از جمله نوسانات برقی جستجو کنید. البته اگر از این دستگاه لیزر پیشرفته به درستی استفاده نکنید و طرز استفاده از آن را ندانید ممکن است به قطعات اصلی دستگاه آسیب جدی وارد کنید.

به منظور جلوگیری از خرابی دستگاه های لیزر شما باید به صورت منظم دستگاه های لیزر را سرویس دوره ای کنید.

تعمیر دستگاه لیزر کندلا به صورت تخصصی اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر این تعمیر این دستگاه به دست افراد ناشی و مبتدی بیفتد ممکن است به جای تعمیر قطعه اصلی به سایر قطعات دستگاه آسیب وارد کنند و عملکرد دستگاه را دچار مشکل نمایند.

تعمیر دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

تعمیر دستگاه لیزر مو‌های زائد - تهران 1402

دستگاه لیزر پلاتینوم یکی از کامل ترین و موثرترین راه حل ها برای رفع موهای   زائد برای انواع رنگ پوست و مو می باشد.

این دستگاه دارای یک سیستم همه کاره است که با استفاده از ترکیب سه طول   موج و بهره گیری از مزایای آنها، طیف وسیعی از درمان ها را پوشش می دهد.دستگاه لیزر پلاتینوم از پیشرفته ترین فناوری ها همچون دیود خوشه ای سه گانه با خنک کننده تماسی برای ارائه درمان سریع تر، ایمن تر و تقریباً بدون درد موهای زائد استفاده می کند.برای تعمیرات این دستگاه نیز میتوانید کار خود را به کارشناسان ما بسپارید.

تعمیر دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس

تعمیر دستگاه لیزر مو‌های زائد - تهران 1402

یکی از مهمترین و عمده‌ترین مشکلات دستگاه های لیزر الکساندرایت، خرابی کولینگ است. بسیاری از افراد با علم به این که باید در مخزن کولینگ آب مناسبی بریزند، از آب نامناسب استفاده می کنند.

البته بسیاری از افراد هم از این موضع اطلاعی ندارند و به طور کاملا ناخواسته موجب خرابی این قطعه می شوند. عدم استفاده از آب مناسب می تواند مشکلاتی را برای دستگاه ایجاد کند. تعمیر دستگاه الکساندرایت توسط تکنسین هایی که تجربه و علم کافی از دستگاه های پیشرفته لیزر را دارند انجام می گیرد.

پیشنهاد می شود به منظور کم شدن تعمیر دستگاه الکساندرایت در مخزن کولینگ دستگاه از آب دیونیزه استفاده کنید، چرا که مناسب‌ ترین آب برای این دستگاه های پزشکی می باشد.

تعویض سورس لیزر

سورس دستگاه لیزر منبع برش، حکاکی، جوش، دستگاه لیزر بوده و دارای ویژگی های خاص در ساخت و همچنین تکنولوژی خاصی در بحث تولید می باشد.

گاهی اوقات در هنگام کار با دستگاه لیزر سورس دستگاه به یک باره خاموش شده و دیگر روشن نمی شود در عمده مواقع شرکت های خدماتی با زدن ریموت نسبت به ریست کردن برنامه و دستگاه اقدام میکنند که در بسیاری از موارد مشکل حل می شود اما در برخی از موارد سوختن یکی از ماژول های تولید نور باعث این مشکل می شود ک تنها برخی نفرات نه شرکت ها توانایی تعمیر این نوع سورس ها را دارا می باشند.

که کارشناس حرفه ای ما در این خصوص توان تعویض ماژول و در بسیاری از موارد تعمیرات برد سورس را نیز دارا می باشد.